GKS Wisłok Krościenko Wyżne - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 57, wczoraj: 551
ogółem: 2 082 072

statystyki szczegółowe

Aktualności

Terminarz

  • autor: Amur, 2018-08-16 15:33

W rozwinięciu newsa publikujemy aktualny terminarz na rundę jesienną. 

TERMINARZ

rozgrywek na sezon 2018/ 2019– runda jesienna

klasa „A” -2 seniorów

Kolejka 1 w dniach 19-08-2018

1

Lubatówka

- Posada Górna

 

15:00

   

2

Izdebki LKS

- Brzozovia Brzozów

 

15:00

   

3

Kombornia

- Rogi Burza

 

15:00

   

4

Grabówka

- Haczów

 

15:00

   

5

ISKRZYNIA

- Krościenko Wyżne

 

15:00

   

6

Jabłonica Polska

- Wesoła

 

11:00

   

7

Klimkówka Karpaty

- Zmiennica

 

13:00

   

Kolejka 2 w dniach 26-08-2018

8

Posada Górna

- Zmiennica        (sobota)

 

17:00

   

9

Wesoła

- Klimkówka Karpaty

 

12:00

   

10

Krościenko Wyżne

- Jabłonica Polska (sobota)

 

17:00

   

11

Haczów

- ISKRZYNIA

 

16:30

   

12

Rogi Burza

- Grabówka

 

13:00

   

13

Brzozovia Brzozów

- Kombornia

 

15:00

   

14

Lubatówka

- Izdebki LKS

 

15:00

   

Kolejka 3 w dniach 02-09-2018

15

Izdebki LKS

- Posada Górna

 

15:00

   

16

Kombornia

- Lubatówka

 

15:00

   

17

Grabówka

- Brzozovia Brzozów

 

15:00

   

18

ISKRZYNIA

- Rogi Burza

 

15:00

   

19

Jabłonica Polska

- Haczów

 

11:00

   

20

Klimkówka Karpaty

- Krościenko Wyżne

 

15:00

   

21

Zmiennica

- Wesoła

 

15:00

   

Kolejka 4 w dniach 09-09-2018

22

Posada Górna

- Wesoła         sobota

 

17:00

   

23

Krościenko Wyżne

- Zmiennica

 

11:00

   

24

Haczów

- Klimkówka Karpaty

 

16:30

   

25

Rogi Burza

- Jabłonica Polska

 

13:00

   

26

Brzozovia Brzozów

- ISKRZYNIA

 

15:00

   

27

Lubatówka

- Grabówka

 

15:00

   

28

Izdebki LKS

- Kombornia

 

15:00

   

 

 

Kolejka 5 w dniach 16-09-2018

29

Kombornia

- Posada Górna

 

15:00

   

30

Grabówka

- Izdebki LKS

 

15:00

   

31

ISKRZYNIA

- Lubatówka

 

15:00

   

32

Jabłonica Polska

- Brzozovia Brzozów

 

11:00

   

33

Klimkówka Karpaty

- Rogi Burza

 

15:00

   

34

Zmiennica

- Haczów

 

15:00

   

35

Wesoła

- Krościenko Wyżne

 

12:00

   

Kolejka 6 w dniach 23-09-2018

36

Posada Górna

- Krościenko W.   sobota

 

16:00

   

37

Haczów

- Wesoła

 

11:00

   

38

Rogi Burza

- Zmiennica

 

13:00

   

39

Brzozovia Brzozów

- Klimkówka Karpaty

 

15:00

   

40

Lubatówka

- Jabłonica Polska

 

15:00

   

41

Izdebki LKS

- ISKRZYNIA

 

15:00

   

42

Kombornia

- Grabówka

 

15:00

   

Kolejka 7 w dniach 30-09-2018

43

Grabówka

- Posada Górna

 

15:00

   

44

ISKRZYNIA

- Kombornia

 

15:00

   

45

Jabłonica Polska

- Izdebki LKS

 

11:00

   

46

Klimkówka Karpaty

- Lubatówka

 

15:00

   

47

Zmiennica

- Brzozovia Brzozów

 

15:00

   

48

Wesoła

- Rogi Burza

 

12:00

   

49

Krościenko Wyżne

- Haczów

 

11:00

   

Koljka 8 w dniach 07-10-2018

50

Posada Górna

- Haczów       sobota

 

16:00

   

51

Rogi Burza

- Krościenko Wyżne

 

13:00

   

52

Brzozovia Brzozów

- Wesoła

 

15:00

   

53

Lubatówka

- Zmiennica

 

15:00

   

54

Izdebki LKS

- Klimkówka Karpaty

 

15:00

   

55

Kombornia

- Jabłonica Polska

 

15:00

   

56

Grabówka

- ISKRZYNIA

 

15:00

   

Kolejka 9 w dniach 14-10-2018

57

ISKRZYNIA

- Posada Górna

15:00

   

58

Jabłonica Polska

- Grabówka

11:00

   

59

Klimkówka Karpaty

- Kombornia

15:00

   

60

Zmiennica

- Izdebki LKS

15:00

   

61

Wesoła

- Lubatówka

12:00

   

62

Krościenko Wyżne

- Brzozovia Brzozów

11:00

   

63

Haczów

- Rogi Burza

11:00

   

 

 

Kolejka 10 w dniach 21-10-2018

64

Posada Górna

- Rogi Burza    sobota

 

16:00

   

65

Brzozovia Brzozów

- Haczów

 

15:00

   

66

Lubatówka

- Krościenko Wyżne

 

15:00

   

67

Izdebki LKS

- Wesoła

 

15:00

   

68

Kombornia

- Zmiennica

 

15:00

   

69

Grabówka

- Klimkówka Karpaty

 

15:00

   

70

ISKRZYNIA

- Jabłonica Polska

 

15:00

   

Kolejka 11 w dniach 28-10-2018

71

Jabłonica Polska

- Posada Górna

 

11:00

   

72

Klimkówka Karpaty

- ISKRZYNIA

 

14:00

   

73

Zmiennica

- Grabówka

 

14:00

   

74

Wesoła

- Kombornia

 

12:00

   

75

Krościenko Wyżne

- Izdebki LKS

 

11:00

   

76

Haczów

- Lubatówka

 

11:00

   

77

Rogi Burza

- Brzozovia Brzozów

 

13:00

   

Kolejka 12 w dniach 04-11-2018

78

Posada Górna

- Brzozovia       sobota

 

14:00

   

79

Lubatówka

- Rogi Burza

 

13:00

   

80

Izdebki LKS

- Haczów

 

13:00

   

81

Kombornia

- Krościenko Wyżne

 

13:00

   

82

Grabówka

- Wesoła

 

13:00

   

83

ISKRZYNIA

- Zmiennica

 

13:00

   

84

Jabłonica Polska

- Klimkówka Karpaty

 

13:00

   

Kolejka 13 w dniach 11-11-2018

85

Klimkówka Karpaty

- Posada Górna

 

13:00

   

86

Zmiennica

- Jabłonica Polska

 

13:00

   

87

Wesoła

- ISKRZYNIA

 

13:00

   

88

Krościenko Wyżne

- Grabówka

 

13:00

   

89

Haczów

- Kombornia

 

13:00

   

90

Rogi Burza

- Izdebki LKS

 

13:00

   

91

Brzozovia Brzozów

- Lubatówka

 

13:00

   

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [118]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

GKS Wisłok Krościenko WyżneLKS Skołyszyn
mecz towarzyski
GKS Wisłok Krościenko Wyżne   LKS Skołyszyn
2019-02-09, 14:00:00

euroboisko Krosno

Reklama

Ostatnie spotkanie

GKS Wisłok Krościenko WyżneGrabowianka Grabówka
GKS Wisłok Krościenko Wyżne 0:3 Grabowianka Grabówka
2018-11-11, 13:00:00
Ul. Sportowa 17, Krościenko Wyżne
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Karpaty Klimkówka 3:0 Beskid Posada Górna
Płomień Zmiennica 2:1 Cisy Jabłonica Polska
LKS Haczów 0:0 Dwór Kombornia
Brzozovia Brzozów 3:0 LKS Lubatówka
LKS Wesoła 0:0 Iskra Iskrzynia
Burza Rogi 3:1 LKS Izdebki
GKS Wisłok Krościenko Wyżne 0:3 Grabowianka Grabówka

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Trześniów 0:2 Wisłok KW
Ładowanie...

Kalendarium

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

Losowa galeria

Historyczne sezony - 1993/1994
Ładowanie...