A-klasa » Krosno II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 366, wczoraj: 703
ogółem: 6 157 498
statystyki szczegółowe
W rozwinięciu newsa publikujemy aktualny terminarz na rundę jesienną.
TERMINARZ
klasa „A” -2 seniorów
Kolejka 1 w dniach 19-08-2018
1 | Lubatówka | - Posada Górna | 15:00 | |||
2 | Izdebki LKS | - Brzozovia Brzozów | 15:00 | |||
3 | Kombornia | - Rogi Burza | 15:00 | |||
4 | Grabówka | - Haczów | 15:00 | |||
5 | ISKRZYNIA | - Krościenko Wyżne | 15:00 | |||
6 | Jabłonica Polska | - Wesoła | 11:00 | |||
7 | Klimkówka Karpaty | - Zmiennica | 13:00 |
Kolejka 2 w dniach 26-08-2018
8 | Posada Górna | - Zmiennica (sobota) | 17:00 | |||
9 | Wesoła | - Klimkówka Karpaty | 12:00 | |||
10 | Krościenko Wyżne | - Jabłonica Polska (sobota) | 17:00 | |||
11 | Haczów | - ISKRZYNIA | 16:30 | |||
12 | Rogi Burza | - Grabówka | 13:00 | |||
13 | Brzozovia Brzozów | - Kombornia | 15:00 | |||
14 | Lubatówka | - Izdebki LKS | 15:00 |
Kolejka 3 w dniach 02-09-2018
15 | Izdebki LKS | - Posada Górna | 15:00 | |||
16 | Kombornia | - Lubatówka | 15:00 | |||
17 | Grabówka | - Brzozovia Brzozów | 15:00 | |||
18 | ISKRZYNIA | - Rogi Burza | 15:00 | |||
19 | Jabłonica Polska | - Haczów | 11:00 | |||
20 | Klimkówka Karpaty | - Krościenko Wyżne | 15:00 | |||
21 | Zmiennica | - Wesoła | 15:00 |
Kolejka 4 w dniach 09-09-2018
22 | Posada Górna | - Wesoła sobota | 17:00 | |||
23 | Krościenko Wyżne | - Zmiennica | 11:00 | |||
24 | Haczów | - Klimkówka Karpaty | 16:30 | |||
25 | Rogi Burza | - Jabłonica Polska | 13:00 | |||
26 | Brzozovia Brzozów | - ISKRZYNIA | 15:00 | |||
27 | Lubatówka | - Grabówka | 15:00 | |||
28 | Izdebki LKS | - Kombornia | 15:00 |
Kolejka 5 w dniach 16-09-2018
29 | Kombornia | - Posada Górna | 15:00 | |||
30 | Grabówka | - Izdebki LKS | 15:00 | |||
31 | ISKRZYNIA | - Lubatówka | 15:00 | |||
32 | Jabłonica Polska | - Brzozovia Brzozów | 11:00 | |||
33 | Klimkówka Karpaty | - Rogi Burza | 15:00 | |||
34 | Zmiennica | - Haczów | 15:00 | |||
35 | Wesoła | - Krościenko Wyżne | 12:00 |
Kolejka 6 w dniach 23-09-2018
36 | Posada Górna | - Krościenko W. sobota | 16:00 | |||
37 | Haczów | - Wesoła | 11:00 | |||
38 | Rogi Burza | - Zmiennica | 13:00 | |||
39 | Brzozovia Brzozów | - Klimkówka Karpaty | 15:00 | |||
40 | Lubatówka | - Jabłonica Polska | 15:00 | |||
41 | Izdebki LKS | - ISKRZYNIA | 15:00 | |||
42 | Kombornia | - Grabówka | 15:00 |
Kolejka 7 w dniach 30-09-2018
43 | Grabówka | - Posada Górna | 15:00 | |||
44 | ISKRZYNIA | - Kombornia | 15:00 | |||
45 | Jabłonica Polska | - Izdebki LKS | 11:00 | |||
46 | Klimkówka Karpaty | - Lubatówka | 15:00 | |||
47 | Zmiennica | - Brzozovia Brzozów | 15:00 | |||
48 | Wesoła | - Rogi Burza | 12:00 | |||
49 | Krościenko Wyżne | - Haczów | 11:00 |
Koljka 8 w dniach 07-10-2018
50 | Posada Górna | - Haczów sobota | 16:00 | |||
51 | Rogi Burza | - Krościenko Wyżne | 13:00 | |||
52 | Brzozovia Brzozów | - Wesoła | 15:00 | |||
53 | Lubatówka | - Zmiennica | 15:00 | |||
54 | Izdebki LKS | - Klimkówka Karpaty | 15:00 | |||
55 | Kombornia | - Jabłonica Polska | 15:00 | |||
56 | Grabówka | - ISKRZYNIA | 15:00 |
Kolejka 9 w dniach 14-10-2018
57 | ISKRZYNIA | - Posada Górna | 15:00 | ||
58 | Jabłonica Polska | - Grabówka | 11:00 | ||
59 | Klimkówka Karpaty | - Kombornia | 15:00 | ||
60 | Zmiennica | - Izdebki LKS | 15:00 | ||
61 | Wesoła | - Lubatówka | 12:00 | ||
62 | Krościenko Wyżne | - Brzozovia Brzozów | 11:00 | ||
63 | Haczów | - Rogi Burza | 11:00 |
Kolejka 10 w dniach 21-10-2018
64 | Posada Górna | - Rogi Burza sobota | 16:00 | |||
65 | Brzozovia Brzozów | - Haczów | 15:00 | |||
66 | Lubatówka | - Krościenko Wyżne | 15:00 | |||
67 | Izdebki LKS | - Wesoła | 15:00 | |||
68 | Kombornia | - Zmiennica | 15:00 | |||
69 | Grabówka | - Klimkówka Karpaty | 15:00 | |||
70 | ISKRZYNIA | - Jabłonica Polska | 15:00 |
Kolejka 11 w dniach 28-10-2018
71 | Jabłonica Polska | - Posada Górna | 11:00 | |||
72 | Klimkówka Karpaty | - ISKRZYNIA | 14:00 | |||
73 | Zmiennica | - Grabówka | 14:00 | |||
74 | Wesoła | - Kombornia | 12:00 | |||
75 | Krościenko Wyżne | - Izdebki LKS | 11:00 | |||
76 | Haczów | - Lubatówka | 11:00 | |||
77 | Rogi Burza | - Brzozovia Brzozów | 13:00 |
Kolejka 12 w dniach 04-11-2018
78 | Posada Górna | - Brzozovia sobota | 14:00 | |||
79 | Lubatówka | - Rogi Burza | 13:00 | |||
80 | Izdebki LKS | - Haczów | 13:00 | |||
81 | Kombornia | - Krościenko Wyżne | 13:00 | |||
82 | Grabówka | - Wesoła | 13:00 | |||
83 | ISKRZYNIA | - Zmiennica | 13:00 | |||
84 | Jabłonica Polska | - Klimkówka Karpaty | 13:00 |
Kolejka 13 w dniach 11-11-2018
85 | Klimkówka Karpaty | - Posada Górna | 13:00 | |||
86 | Zmiennica | - Jabłonica Polska | 13:00 | |||
87 | Wesoła | - ISKRZYNIA | 13:00 | |||
88 | Krościenko Wyżne | - Grabówka | 13:00 | |||
89 | Haczów | - Kombornia | 13:00 | |||
90 | Rogi Burza | - Izdebki LKS | 13:00 | |||
91 | Brzozovia Brzozów | - Lubatówka | 13:00 |
Karpaty Klimkówka | 0:3 | GKS Wisłok Krościenko Wyżne |
2023-11-04, 14:00:00 Stadion Iskry Wróblik Szlachecki, ul. Kwiatowa 4 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 14 |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|