GKS Wisłok Krościenko Wyżne - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 32, wczoraj: 231
ogółem: 1 998 669

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zmiana godziny meczu

  • autor: Amur, 2017-03-13 14:23

Informujemy kibiców, że w rundzie jesiennej wszystkie mecze u siebie rozgrywać będziemy o godzinie 11:00. OZPN w Krośnie zamieścił terminarz rundy rewanżowej. Rozpoczniemy meczem u siebie 2 kwietnia z Posadą Górną. Cały terminarz w rozwinięciu newsa. Do zobaczenia na stadionie!     

 

   XIV

2 kwietnia 2017

 

1

g.13.00

LKS Lubatowa

 

LKS Górki

 

2

g.16.30

Jasiołka Świerzowa

 

Orzeł Pustyny

 

3

g.16.30

JKS Jasionów

 

Burza Rogi

 

4

g.13.00

LKS Wesoła

 

Dwór Kombornia

 

5

g.11.00

Wisłok Krościenko W.

 

Beskid Posada Górna

 

6

g.11.00

LKS Trześniów

 

San Nozdrzec

 

7

g.11.00

Huragan Jasionka

 

Orzeł Milcza

 

 

 

   XV

9 kwietnia 2017

 

1

g.11.00

Huragan Jasionka

 

LKS Lubatowa

 

2

g.13.00

Orzeł Milcza

 

LKS Trześniów

 

3

g.15.00

San Nozdrzec

 

Wisłok Krościenko W.

 

4

g.13.00

Beskid Posada Górna

 

LKS Wesoła

 

5

g.15.00

Dwór Kombornia

 

JKS Jasionów

 

6

g.13.00

Burza Rogi

 

Jasiołka Świerzowa

 

7

g.11.00

Orzeł Pustyny

 

LKS Górki

 

 

 

   XVI

23 kwietnia 2017

 

1

g.13.00

LKS Lubatowa

 

Orzeł Pustyny

 

2

g.15.00

LKS Górki

 

Burza Rogi

 

3

g.16.30

Jasiołka Świerzowa

 

Dwór Kombornia

 

4

g.16.30

JKS Jasionów

 

Beskid Posada Górna

 

5

g.13.00

LKS Wesoła

 

San Nozdrzec

 

6

g.11.00

Wisłok Krościenko W.

 

Orzeł Milcza

 

7

g.11.00

LKS Trześniów

 

Huragan Jasionka

 

 

 

   XVII

30 kwietnia 2017

 

1

g.11.00

LKS Trześniów

 

LKS Lubatowa

 

2

g.11.00

Huragan Jasionka

 

Wisłok Krościenko W.

 

3

g.13.00

Orzeł Milcza

 

LKS Wesoła

 

4

g.15.00

San Nozdrzec

 

JKS Jasionów

 

5

g.13.00

Beskid Posada Górna

 

Jasiołka Świerzowa

 

6

g.15.00

Dwór Kombornia

 

LKS Górki

 

7

g.13.00

Burza Rogi

 

Orzeł Pustyny

 

 

 

  XVIII

3 maja  2017

 

1

g.13.00

LKS Lubatowa

 

Burza Rogi

 

2

g.11.00

Orzeł Pustyny

 

Dwór Kombornia

 

3

g.15.00

LKS Górki

 

Beskid Posada Górna

 

4

g.16.30

Jasiołka Świerzowa

 

San Nozdrzec

 

5

g.16.30

JKS Jasionów

 

Orzeł Milcza

 

6

g.13.00

LKS Wesoła

 

Huragan Jasionka

 

7

g.11.00

Wisłok Krościenko W.

 

LKS Trześniów

 

 

 

  XIX

7  maja  2017

 

1

g.11.00

Wisłok Krościenko W.

 

LKS Lubatowa

 

2

g.11.00

LKS Trześniów

 

LKS Wesoła

 

3

g.11.00

Huragan Jasionka

 

JKS Jasionów

 

4

g.13.00

Orzeł Milcza

 

Jasiołka Świerzowa

 

5

g.15.00

San Nozdrzec

 

LKS Górki

 

6

g.13.00

Beskid Posada Górna

 

Orzeł Pustyny

 

7

g.15.00

Dwór Kombornia

 

Burza Rogi

 

 

 

   XX

14  maja 2016

 

1

g.13.00

LKS Lubatowa

 

Dwór Kombornia

 

2

g.13.00

Burza Rogi

 

Beskid Posada Górna

 

3

g.11.00

Orzeł Pustyny

 

San Nozdrzec

 

4

g.15.00

LKS Górki

 

Orzeł Milcza

 

5

g.16.30

Jasiołka Świerzowa

 

Huragan Jasionka

 

6

g.16.30

JKS Jasionów

 

LKS Trześniów

 

7

g.13.00

LKS Wesoła

 

Wisłok Krościenko W.

 

 

 

   XXI

21  maja  2017

 

1*

g.13.00

LKS Wesoła

 

LKS Lubatowa

 

2

g.11.00

Wisłok Krościenko W.

 

JKS Jasionów

 

3

g.11.00

LKS Trześniów

 

Jasiołka Świerzowa

 

4

g.11.00

Huragan Jasionka

 

LKS Górki

 

5

g.13.00

Orzeł Milcza

 

Orzeł Pustyny

 

6

g.15.00

San Nozdrzec

 

Burza Rogi

 

7

g.13.00

Beskid Posada Górna

 

Dwór Kombornia

 

 

 

  XXII

28 maja 2017

 

1

g.13.00

LKS Lubatowa

 

Beskid Posada Górna

 

2

g.15.00

Dwór Kombornia

 

San Nozdrzec

 

3

g.13.00

Burza Rogi

 

Orzeł Milcza

 

4

g.11.00

Orzeł Pustyny

 

Huragan Jasionka

 

5

g.15.00

LKS Górki

 

LKS Trześniów

 

6

g.16.30

Jasiołka Świerzowa

 

Wisłok Krościenko W.

 

7

g.16.30

JKS Jasionów

 

LKS Wesoła

 

 

 

  XXIII

 4 czerwca 2017

 

1

g.16.30

JKS Jasionów

 

LKS Lubatowa

 

2

g.13.00

LKS Wesoła

 

Jasiołka Świerzowa

 

3

g.11.00

Wisłok Krościenko W.

 

LKS Górki

 

4

g.11.00

LKS Trześniów

 

Orzeł Pustyny

 

5

g.11.00

Huragan Jasionka

 

Burza Rogi

 

6

g.13.00

Orzeł Milcza

 

Dwór Kombornia

 

7

g.15.00

San Nozdrzec

 

Beskid Posada Górna

 

 

 

  XXIV

11 czerwca 2017

 

1

g.13.00

LKS Lubatowa

 

San Nozdrzec

 

2

g.13.00

Beskid Posada Górna

 

Orzeł Milcza

 

3

g.15.00

Dwór Kombornia

 

Huragan Jasionka

 

4

g.13.00

Burza Rogi

 

LKS Trześniów

 

5

g.11.00

Orzeł Pustyny

 

Wisłok Krościenko W.

 

6

g.15.00

LKS Górki

 

LKS Wesoła

 

7

g.16.30

Jasiołka Świerzowa

 

JKS Jasionów

 

 

 

  XXV

18 czerwca 2017

 

1*

g.16.30

Jasiołka Świerzowa

 

LKS Lubatowa

 

2

g.16.30

JKS Jasionów

 

LKS Górki

 

3

g.13.00

LKS Wesoła

 

Orzeł Pustyny

 

4

g.11.00

Wisłok Krościenko W.

 

Burza Rogi

 

5

g.11.00

LKS Trześniów

 

Dwór Kombornia

 

6

g.11.00

Huragan Jasionka

 

Beskid Posada Górna

 

7

g.13.00

Orzeł Milcza

 

San Nozdrzec

 

 

 

  XXVI

24  czerwca 2017

 

1

g.13.00

LKS Lubatowa

 

Orzeł Milcza

 

2

g.13.00

San Nozdrzec

 

Huragan Jasionka

 

3

g.13.00

Beskid Posada Górna

 

LKS Trześniów

 

4

g.13.00

Dwór Kombornia

 

Wisłok Krościenko W.

 

5

g.13.00

Burza Rogi

 

LKS Wesoła

 

6

g.13.00

Orzeł Pustyny

 

JKS Jasionów

 

7

g.13.00

LKS Górki

 

Jasiołka Świerzowa

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [189]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

GKS Wisłok Krościenko WyżneLKS Lubatówka
GKS Wisłok Krościenko Wyżne   LKS Lubatówka
2018-04-29, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Iskra IskrzyniaGKS Wisłok Krościenko Wyżne
Iskra Iskrzynia 1:4 GKS Wisłok Krościenko Wyżne
2018-04-15, 16:30:00
w Iskrzyni
    relacja »

Sparingi

LKS Moderówka 2:2 
Ostoja Kołaczyce 2:6
Polonia Kopytowa 6-8
Dwór Kombornia 13:9 (orlik)
Orzeł Milcza 3:2
Orzeł Bażanówka 4:6

Transfery

Przyszli/Przyjdą?

Stanisław Węgrzyn 
(OKS Markiewicza)

Michał Krupski
(OKS Markiewicza)

Rafał Bazentkiewicz 
(OKS Markiewicza)

Marcin Niemiec 
(OKS Markiewicza)

Zbigniew Mosoń
(Huragan Zarzecze)

Łukasz Leś
(Partyzant Targowiska)

Jakub Bemben
(Partyzant Targowiska)

Kamil Pelczar 
(Iskra Iskrzynia)

Odeszli/Odejdą ?

Marcin Żywiec 
(OKS Markiewicza)

Kamil Gonet 
(LKS Głowienka)

Tobiasz Pasterkiewicz
(Victoria Kobylany)

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Karpaty Klimkówka 1:1 Wisłok Sieniawa
Jasiołka Jaśliska pauza
Brzozovia Brzozów 1:0 Cisy Jabłonica Polska
Burza Rogi 1:1 Victoria Kobylany
LKS Lubatówka 2:0 Płomień Zmiennica
LKS Haczów 2:0 LKS Wesoła
Iskra Iskrzynia 1:4 GKS Wisłok Krościenko Wyżne

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Trześniów 0:2 Wisłok KW
Ładowanie...

Kalendarium

20

04-2018

piątek

Trening, godz. 18:00

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

Losowa galeria

GKS 1:5 Górnik Strachocina
Ładowanie...